RELAXACE

Nedílnou součástí pohybové aktivity by měla být i dostatečná relaxace. Nabízíme Vám relaxační služby, při kterých necháte odpočinout Vaše tělo i mysl.


MASÁŽE

SOLÁRIUM
   

 

MASÁŽE

help_sluzby_11

Pravidla rezervace a ceník masáží ZDE ... 

 

VYBRAT SI MŮŽETE Z NÁSLEDUJÍCÍCH TYPŮ MASÁŽÍ

- klasická sportovně-regenerační masáž - lze si zvolit čas masáže a cílovou oblast těla. Zkušený personál Vám pomůže s odstraněním nadměrné svalové tenze a s znovunabytím fyzických i psychických sil.

- exotická masáž lávovými kameny - trvá 75 minut a využívá hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni až na teplotu 40 °C. Zlepšuje celkový krevní oběh, působí na celulitidu, lymfatický systém, urychluje metabolismus, posiluje imunitní systém, uvolňuje křeče, ztuhlost a regeneruje svalstvo, odplavuje stres a navozuje euforický pocit, který vydrží i několik dnů.

manulání lymfodrenáž - ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný , detoxikační, regenerační, relaxační a kosmetický účinek (účinná v boji proti celulitidě). Masáž se provádí za pomocí jemné techniky pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický systém těla. Více info ZDE ...

- baňkování - přikládání  baněk  s  nahřátým  vzduchem nám zlepší prokrvení  a  uvolnění  svalů. Masáž nám podporuje krevní  oběh, detoxikačních  procesy, zlepšuje spánek a pomáhá bojovat proti celulitidě. Zlepšuje činnost  potních  a mazových žlázek.

- shiatsu - (v překladu tlak prsty) je speciální druh masáže bez použití emulzí a olejů, kdy se využívá
přikládání  dlaní,  manipulace  s  klouby  a  protahování  svalových  skupin.  Cílem  je  dosáhnout
energetické  rovnováhy  odstraněním  blokád  v  drahách.  Součástí  masáže  jsou  navíc  manipulace
klouby (rotace, trakce) a protahování svalových skupin končetin a trupu. Masáž je vhodná: při bolestech hlavy a zad, ke zvýšení odolnosti vůči stresu, při nespavosti, úzkosti, depresích, na potíže gynekologické, zažívací.

Rezervace na recepci HELP CZ tel. 587 337 777.

                                                                                                                                       

SOLÁRIUM

help_sluzby_03

Pozitivní regenerační a estetické účinky slunečních paprsků je možno nahradit pobytem v soláriu.

Nabízíme Vám:

Vertikální solárium OPAL 2XL – maximální doba opalování 10 min., cena za 1 min. od 10 Kč. Svůj opalovací čas si rezervujte na recepci HELP CZ.

Pomůžeme Vám vybrat správnou délku a intenzitu opalování. Můžete u nás zakoupit solární kosmetiku pro zintenzivnění vašeho opálení.

_______________________________________________________________________________________