Relaxace

Masáže

Nedílnou součástí pohybové aktivity by měla být i dostatečná relaxace. Nabízíme Vám relaxační služby, při kterých necháte odpočinout Vaše tělo i mysl.

Reflexní masáž je masáž s ucelenou sestavou masážích hmatů, kdy dochází k prokrveni a uvolnění nejen v oblasti, která je masírovaná, ale reflexně i v daných orgánech. Nejznámější je tzv. reflexní masáž chodidla, kdy přes reflexní a akupunkturní body můžeme ovlivnit tok energie celého těla. Informace od reflexních ploch nám pomohou při hledání příčiny vzniku nemocí možnosti pro jejich vyléčení a prevenci. Masáž je správnou volbou ke znovuzískání a udržení přirozeného zdraví.

CENA: 290,-

Exotická masáž lávovými kameny – trvá 75 minut a využívá hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni až na teplotu 40 °C. Zlepšuje celkový krevní oběh, působí na celulitidu, lymfatický systém, urychluje metabolismus, posiluje imunitní systém, uvolňuje křeče, ztuhlost a regeneruje svalstvo, odplavuje stres a navozuje euforický pocit, který vydrží i několik dnů.

CENA: 590,-

Manulání lymfodrenáž – ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný , detoxikační, regenerační, relaxační a kosmetický účinek (účinná v boji proti celulitidě). Masáž se provádí za pomocí jemné techniky pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický systém těla.

CENA: 240 – 960,-

Baňkování – přikládání  baněk  s  nahřátým  vzduchem nám zlepší prokrvení  a  uvolnění  svalů. Masáž nám podporuje krevní  oběh, detoxikačních  procesy, zlepšuje spánek a pomáhá bojovat proti celulitidě. Zlepšuje činnost  potních  a mazových žlázek.

CENA: 390,-

Klasická sportovně-regenerační masáž – lze si zvolit čas masáže a cílovou oblast těla. Zkušený personál Vám pomůže s odstraněním nadměrné svalové tenze a s znovunabytím fyzických i psychických sil.

CENA: 150 – 450,-

PRAVIDLA REZERVACE

  • Rezervace masáže je závazná a lze ji zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem.
  • Masáž si mohou rezervovat držitelé kreditu v minimální hodnotě 300 Kč nebo zaplacením masáže v hotovosti předem na recepci.
  • Telefonická rezervace je možná pouze pro držitele karty s kreditem.
  • V případě nezrušení rezervace se přijatá hotovost nebo kredit za rezervovanou masáž nevrací.

Rezervace na recepci HELP CZ tel. 587 337 777.

Solárium

Pozitivní regenerační a estetické účinky slunečních paprsků je možno nahradit pobytem v soláriu.

Nabízíme Vám: Vertikální solárium OPAL 2XL – maximální doba opalování 10 min.

Svůj opalovací čas si rezervujte na recepci HELP CZ.

CENA: 1 min. od 10,-

Blahodárné účinky slunečních paprsků jsou s příchodem zimy omezeny. Využijte naše solárium, které Vám udrží krásnou opálenou pleť, zároveň dodává vitamín D nebo Vás připraví na plesovou sezónu.

Doporučujeme Vám používat solární kosmetiku, která Vám pokožku ochrání a vyživuje. Solární kosmetiku zakoupíte na recepci HELP CZ. Pomůžeme Vám vybrat správnou délku a intenzitu opalování.