RELAXACE

Nedílnou součástí pohybové aktivity by měla být i dostatečná relaxace. Nabízíme Vám relaxační služby, při kterých necháte odpočinout Vaše tělo i mysl.


MASÁŽE

SOLÁRIUM
   

 

MASÁŽE

help_sluzby_11

 
CENÍK A PRAVIDLA REZERVACE MASÁŽÍ ZDE
 

VYBRAT SI MŮŽETE Z NÁSLEDUJÍCÍCH TYPŮ MASÁŽÍ

- klasická sportovně-regenerační masáž - lze si zvolit čas masáže a cílovou oblast těla. Zkušený personál Vám pomůže s odstraněním nadměrné svalové tenze a s znovunabytím fyzických i psychických sil.

- exotická masáž lávovými kameny - trvá 75 minut a využívá hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni až na teplotu 40 °C. Zlepšuje celkový krevní oběh, působí na celulitidu, lymfatický systém, urychluje metabolismus, posiluje imunitní systém, uvolňuje křeče, ztuhlost a regeneruje svalstvo, odplavuje stres a navozuje euforický pocit, který vydrží i několik dnů.

manulání lymfodrenáž - ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný , detoxikační, regenerační, relaxační a kosmetický účinek (účinná v boji proti celulitidě). Masáž se provádí za pomocí jemné techniky pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický systém těla. Více info ZDE ...

- baňkování - přikládání  baněk  s  nahřátým  vzduchem nám zlepší prokrvení  a  uvolnění  svalů. Masáž nám podporuje krevní  oběh, detoxikačních  procesy, zlepšuje spánek a pomáhá bojovat proti celulitidě. Zlepšuje činnost  potních  a mazových žlázek.

- reflexní masáž je masáž s ucelenou sestavou masážích hmatů, kdy dochází k prokrveni a uvolnění nejen v oblasti, která je masírovaná, ale reflexně i v daných orgánech. Nejznámější je tzv.reflexni masáž chodidla, kdy přes reflexní a akupunkturní body můžeme ovlivnit tok energie celého těla. Informace od reflexních ploch nám pomohou při hledání příčiny vzniku nemocí možnosti pro jejich vyléčení a prevenci. Masáž je správnou volbou ke znovuzískání a udržení přirozeného zdraví.

 Rezervace na recepci HELP CZ tel. 587 337 777.

                                                                                                                                       

SOLÁRIUM

help_sluzby_03

AKCE !! 50% SLEVA SOLÁRIUM ! Více indormací ZDE...

Pozitivní regenerační a estetické účinky slunečních paprsků je možno nahradit pobytem v soláriu.

Nabízíme Vám:

 

Vertikální solárium OPAL 2XL – maximální doba opalování 10 min., cena za 1 min. od 10 Kč. Svůj opalovací čas si rezervujte na recepci HELP CZ.

Pomůžeme Vám vybrat správnou délku a intenzitu opalování. Můžete u nás zakoupit solární kosmetiku pro zintenzivnění vašeho opálení.

_______________________________________________________________________________________