RELAXACE

Nedílnou součástí pohybové aktivity by měla být i dostatečná relaxace. Nabízíme Vám relaxační služby, při kterých necháte odpočinout Vaše tělo i mysl.


MASÁŽE

SOLÁRIUM
   

 

MASÁŽE

help_sluzby_11

NOVĚ !! PRAVIDLA REZERVACE - MASÁŽE 

  • Rezervace masáže je závazná a lze ji zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem. 
  • Masáž si mohou rezervovat držitelé kreditu v minimální hodnotě rezervované masáže nebo zaplacením masáže v hotovosti předem na recepci. 
  • Telefonická rezervace je možná pouze pro držitele karty s kreditem. 
  • V případě nezrušení rezervace se přijatá hotovost nebo kredit za rezervovanou masáž nevrací. 
CENÍK MASÁŽÍ ZDE ...
 

NABÍZÍME VÁM

- klasické sportovně-regenerační masáže - lze si zvolit čas masáže a cílovou oblast těla. Zkušený personál Vám pomůže s odstraněním nadměrné svalové tenze a s znovunabytím fyzických i psychických sil.

- exotickou masáž lávovými kameny - trvá 75 minut a využívá hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni až na teplotu 40 °C. Zlepšuje celkový krevní oběh, působí na celulitidu, lymfatický systém, urychluje metabolismus, posiluje imunitní systém, uvolňuje křeče, ztuhlost a regeneruje svalstvo, odplavuje stres a navozuje euforický pocit, který vydrží i několik dnů.

manulání lymfodrenáž - ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný , detoxikační, regenerační, relaxační a kosmetický účinek (účinná v boji proti celulitidě). Masáž se provádí za pomocí jemné techniky pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický systém těla. Více info ZDE ...

- baňkování - Baňkováním  rozumíme  přikládání  skleněných  kulovitých  nádobek  s  nahřátým  vzduchem,  v  nichž  se ochlazováním vytvoří podtlak, což způsobí přisátí na pokožku. Účinky baňkové masáže: protažení,  prokrvení  a  uvolnění  svalů, prokrvení  kloubů,pročištění  krve,  rozšíření  cév  a  podpora krevního  oběhu,podpora  detoxikačních  procesů, zdokonalení  funkce  autonomního  nervového systému  (může  pomoci  zlepšit  spánek), ovlivnění  vnitřních  orgánů  reflexní  cestou, probuzení lymfatického  systému  –  pomoc  při  boji  s  celulitidou, regenerace  kůže, zlepšení  činnosti  potních  a mazových žlázek.

- shiatsu - (v překladu tlak prsty) je speciální druh masáže bez použití emulzí a olejů, kdy se využívá
přikládání  dlaní,  manipulace  s  klouby  a  protahování  svalových  skupin.  Cílem  je  dosáhnout
energetické  rovnováhy  odstraněním  blokád  v  drahách.  Součástí  masáže  jsou  navíc  manipulace
klouby (rotace, trakce) a protahování svalových skupin končetin a trupu. Masáž je vhodná: při bolestech hlavy a zad, ke zvýšení odolnosti vůči stresu, při nespavosti, úzkosti, depresích, na potíže gynekologické, zažívací.

Rezervace na recepci HELP CZ tel. 587 337 777.

Pravidla rezervace masáží ZDE ...

                                                                                                                                       

SOLÁRIUM

help_sluzby_03

Pozitivní regenerační a estetické účinky slunečních paprsků je možno nahradit pobytem v některém z nabízených solárií.

Typ solária:

Vertikální solárium OPAL 2XL – maximální doba opalování 10 min., cena za 1 min. od 10 Kč.

Pomůžeme Vám vybrat správnou délku a intenzitu opalování. Můžete u nás zakoupit solární kosmetiku pro zintenzivnění vašeho opálení.

_______________________________________________________________________________________