Dance Fitness

image01

Fitness

Zveme Vás na taneční fit tréninkový program,který vám pomůže snižovat váhu, formovat postavu, zlepšovat psychickou i fyzickou kondici a pohybovou paměť. 

Tyto lekce jsou určeny pro všechny milovníky tance a fitness.

Lekce je vedená lektorkou Alenou Langerovou, která je špičkou ve svém oboru. Za své taneční působení získala nespočet titulů a ocenění RICHARDA HESSE - Choreograf roku 2014. Je choreografkou a tanečnicící Terezy Kerndlové a majitelkou taneční školy Duckbeat, jedné z nejúspěšnějších tanečních škol u nás. 

Dance fitness je moderní dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a různých stylů moderních tanců. Využívá základní kroky dancehallu, reggaetonu, salsy, hip hopu, atd.

Program je založen na principu intervalového tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

V lekcích se zaměříme více na fyzickou kondici, než na techniku a precizní výuku jednotlivých tanců. Dance fitness je zábava a pomalejším nenásilným způsobem rozšiřuje taneční schopnosti krůček po krůčku spolu s kondicí. V lekcích se setkáte s posilovacími cviky, nebo kondičními cviky .Vše je ale spojeno tancem, hodina uteče a vy se už nebudete moci dočkat další. 

Skupinová forma cvičení vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Pokud nevíte, co od lekce čekat, není nic jednoduššího než si lekci vyzkoušet. 

Rozvrh Dance Fitness

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:30 Dance Fitness
Alena Langerová