FITCENTRUM

Naše fitcentrum Vám umožní v maximální míře realizovat efektivní, bezpečný a atraktivní pohybový trénink.

Od 25.2.2016 NOVÝ BĚŽECKÝ PÁS TECHNOGYM

novinka!  HELP CLUB CARD - ROČNÍ PERMANENTKA FITNESS + další výhody!

Ve funkční zóně fitcenrta probíhá skupinové cvičení FUN CROSS NOVĚ: FUNctional 360° TRAINING VÍCE INFO ZDE...!! V tuto dobu je tato část uzavřena!!

FUNctional CROSS TRANING - FUNctional 360° TRAINING od 2.1.2017 ZDE...

Těší se na Vás trenéři: Lenka P., Leoš, Martin, Pepe, Petr, Zdeny

PRAVIDLA REZERVACÍ SKUPINOVÝCH LEKCÍ ZDE...

Ve fitcentru najdete tyto zóny pro Váš trénink. 

Funkční fitness zóna - je nejnovější částí posilovny, kde najdete pomůcky a nářadí pro funkční trénink. Najdete zde stojan na dřepy, hrazdy, žebřík, závěsné systémy, bagy, bosu, kettlebells a mnoho dalšího. V lednu 2016 jsme tuto část rozšířili a připravujeme další novinky!

Aerobní – kardio zóna nabízí několik typů aerobních strojů firmy TECHNOGYM – běhací pásy, eliptikaly, steppery a rotopedy. Zapůjčíme Vám zdarma sportester pro monitorování intenzity zatížení zajišťující maximální efektivitu cvičení. Aerobní aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, slouží pro zahřátí organismu před cvičením, snížení podkožního tuku nebo zvýšení fyzické kondice, proto by měla být součástí Vašeho tréninku.

Posilovací zóna obsahuje širokou škálu kvalitních strojů pro celkové posílení postavy. Naše stroje Vám zajistí kvalitní a bezpečné cvičení pro všechny věkové i výkonnostní skupiny.

Ve strečinkové zóně najdete prostor a pomůcky pro zlepšování pohyblivosti pohybového aparátu, posílení břišního svalstva a pro realizaci doporučených nápravných cvičení.

S tréninkem ve fitcentru Vám ochotně pomůže náš OSOBNÍ TRENÉR.

Na baru ve fitcentru lze zakoupit širokou škálu nápojů, výživové doplňky firmy NUTREND a cvičební doplňky.