H.E.A.T.

H.E.A.T. PROGRAM® High Energy Aerobic Training – Cvičení s Vysokým Výdejem Energie je skupinové cvičení na speciálním mechanickém páse Maxerrunner pod vedením instruktora za doprovodu motivující hudby. H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Tento program je vhodný k redukci hmotnosti, zpevnění svalstva, zlepšení tělesné kondice a všeobecné vytrvalosti. H.E.A.T. PROGRAM® je určený pro všechny věkové kategorie a umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

VYBER SI SVOJI LEKCI A UDĚLEJ PRVNÍ KROK KE SVÉMU CÍLI

  • BŘICHO EXPRESS (ex) – kompletní program pro Vaše tělo. 45 minut aktivní chůze, 10 minut posílení břišních svalů na podložce a 5 minut strečink hlavních svalových skupin.
  • ZAČÁTEČNÍCI (z) – tato lekce je určena všem nadšencům, kteří s H.E.A.T. Programem začínají. Důraz se klade na správné nastavení pásu, techniku chůze a dýchání.
  • REDUKCE HMOTNOSTI (@) – lekce pro redukci hmotnosti mají plynulejší tempo chůze, kdy pomocí měřičů tepové frekvence se snažíme udržet optimální tepovou frekvenci pro spalování tuků.
  • STUDENTI (s) – lekce pod vedením sympatických instruktorů pro všechny studenty a studentky do 26 let za speciální cenu 80,- Kč. (Předložení platného studentského průkazu podmínkou).
  • KONDICE (k) – lekce určená zkušeným, kteří chtějí zlepšovat kondici a pořádně se zapotit. 45min chůze – kondice, tedy vytrvalost, síla, rychlost, obratnost a pohyblivost. Kondiční hodina by nám měla přinést efekt spalovací a posilovací.
  • VIDEOPROJEKCE (v) – při lekci H.E.A.T.Programu zároveň sledujete videoklipy k písni na kterou zrovna cvičíte. Zpříjemnění lekce pro vás.

Těší se na Vás instruktoři H.E.A.T. PROGRAMU® : Eva, Jana, Kája, Marcela, Vlaďka, Zuzka..